Ana sayfa Mobil 2017 Senesinde Çıkmış olan En İyi Performans Telefonları

2017 Senesinde Çıkmış olan En İyi Performans Telefonları

281
0

Sınırlı bir bütçeniz varsa ve en iyi telefonu alamıyorsanız, sadece kullanma amaçlı alıyorsanız işler biraz zorlaştırıyorlar. Pil ömrü, yazılım, kamera, su direnci gibi faktörler ve piyasada çok fazla telefon olması hangisini alsam diye sorarken iyice işi zorlaştırıyor.

Düşük Bütçeli İyi Telefonlar

Moto E4 – Moto E4 Plus

Lenovorola geçtiğimiz sene sayısız telefonları müşterilerine sundu. Fiyat ve performans açısından bakıldığı zaman gönül rahatlığı ile Moto E4 ve Moto E4 Plus en iyisi diyebiliriz.

Honor 6X

Huawei, yakın zamanlar Mate 9 ile amiral gemilerinin de arasına girse de, fakat bütçeye yönelik bakıldığı zaman Honor markası oldukça iyi bir seçenek olacaktır.

Moto GT5

Yeni çıkmış olan G5s Plus tercihini ortaya koymuyoruz. Çünkü özelliklerine baktığımız zaman Moto GT5 ile aralarında çok fark yok. Sadece fiyat farkı ile G5s öne çıkıyor.

Ortalama Bütçeli İyi Telefonlar

LG G6

Galaxy S8 ile rekabete giren, LG G6 fiyat performansından daha iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

OnePlus 5T

Spesifikasyonlar ile fiyat oranıyla sürekli bir şekilde kendini aşan üretici varsa o da OnePlus’tır. Firma diğer telefon üreticilerini de sadece hayal edebileceği özellikleri çok düşük bir fiyata çıkarttı.

Samsung Galaxy S8

Mart ayında piyasaya çıkmış olan Galaxy S8, kullanıcılar tarafından da çok beğenilmiştir, fiyat ve performans açısından da güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

BİR CEVAP BIRAK