Ana sayfa Diğer Airfel Kombi Servis Avcılar

Airfel Kombi Servis Avcılar

199
0

Airfel marka kombi ve klimalar için gerek bakım gerek onarım yaptırmak isteyenler Airfel Servis hizmetlerinden yararlanabilirler. Bakım yaptırarak cihazların ömürlerini uzatmak ve daha düşük çalışma hızı ile daha yüksek performans elde etmek mümkün olmaktadır. İlgili arızanın giderilmesi için de Airfel Servis Avcılar biriminden yardım talep edilebilmektedir.

Airfel Servis tarafından verilen kombi bakımı ve onarım hizmeti ile kışın kombilerin ısıtma performansı eskiye oranla %50 artmaktadır. Böylece daha düşük ısıda daha fazla ısınmak mümkün olmaktadır. Çünkü ısınma problemlerinin büyük çoğunluğu peteklerin ya yeterince temizlenmemesi ya da hiç temizlenmemesidir. Bu nedenle her yıl kombi bakımı yaptırmak sahip olunan kombiyi çok uzun yıllar kullanmaya olanak tanımaktadır. Airfel Servis , kombi tamiri için de son derece hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır. Yaptırılacak olan tamir hizmeti için arıza tespiti sonrasında bazen parça değişimi gerekmektedir. Müşteri bilgilendirilerek onayı alındıktan sonra parça değişimi sağlanmaktadır. Ancak parça o an servisin elinde yoksa bu durumda getirtilmesi için bir süre beklenmesi gerekmektedir.

Düzenli bakımı yapılmayan klimalar içlerinde mikrop birikmesi nedeniyle klima havasına maruz kalanları hasta edebilmektedir. Bu nedenle evlerinde ya da iş yerlerinde Airfel klima kullanan kişilerin mutlaka Airfel Servis aracılığıyla klima bakımı yaptırması gerekmektedir. Böylece hem klimanın performansı artacak hem de hastalığa yakalanma riski azalacaktır.

BİR CEVAP BIRAK