Ana sayfa İnternet Amazon Müşterileri Şok Oldu

Amazon Müşterileri Şok Oldu

359
0

Dünyaca ünlü alışveriş sitelerinden biri olan Amazon, hiç beklenmeyecek bir skandala imza attı. Almış olduğu ön siparişler ile ilgili yaşadığı bu skandal müşterilerini şoke etti.

Dünya alışveriş devi Amazon, Nintendo Switch için almış olduğu ön siparişlerinde büyük bir skandal yaşadı. Çünkü ön sipariş veren kişiler, tam çıkış tarihi geldiğinde istedikleri ürünün stokta olmadığını öğrenerek büyük şok yaşadılar.

Reddit üzerinde Nintendo Switch için başlamış olan isyanın büyümesi ile bazı kullanıcıların aynı ürünü sorunsuz şekilde teslim aldıkları da ortaya çıktı. Bunun üzerine mağdurlar da hızla harekete geçtiler ve mağduriyetlerini Amazon’a duyurmayı başardılar.

Büyük tepkilerin oluşması üzerine yaşanan bu skandala Amazon sessiz kalmadı ve bir açıklama yaptı.

Amazon yetkililerinin yapmış olduğu açıklamada yüzde yüz dürüst olmak istediklerini, kesinlikle yanlış bilgi vermek istemediklerini, bu konu hakkında çok fazla şikayet aldıklarını ama problemin kaynağının kendileri olmadığını söylerken, Nintendo Switch siparişlerinin kendilerinin de eline ulaşmadığını ve tek yapılması gerekenin beklemek olduğunu, almış oldukları habere göre de ürünlerin yola çıkmış olduğunu öğrendiklerini belirtti.

Ayrıca yetkililer bu yaşanan olaylardan ötürü kendilerininde çok üzgün olduğunu bu mağduriyeti telafi etmek için yapabilecekleri tek şeyin bu müşterilerin hesaplarına 50 Dolarlık bir hediye kartını yüklemek olduğunu bildirdi.

BİR CEVAP BIRAK