Ana sayfa Güncel BB-TAN Oyunu

BB-TAN Oyunu

328
0

Son zamanlarda metroda, arabada, dolmuşta aklınıza ne gelirse sürekli karşımıza çıkmayı başaran BB-TAN oyununu yakından inceleyelim.

Eski zamanlarda balon patlatma oyunu oldukça popülerdi. Oyundaki amacımız aynı renkli balonları yan yana getirip patlatmaktı. Yanlış nişan alma sonunda balon patlatamazsak harita biraz daha aşağıya iniyor. BB-TAN’ı da bu oyuna benzetebiliriz. Bu oyundaki amacımız ise kutular içerisinde yer alan rakamları sıfırlamak. Oyun içerisinde çok sayıda top çeşidi de bulunmakta. Kazandığımız puanlarla top al kısmından top kazanabilirsiniz. En etkili toplar milimetre olarak en küçük toplardır. Küçük toplar kutular arasından geçerek sizleri daha da rahatlatacaktır.

Oyuna gelen güncelleme ile birlikte zorluk seviyesi biraz daha arttı. Kuvvetle ihtimal kod bazında yapılan bir hata istenmeyen bir atış yaptığımızda oyuna gir çık yapılıp düzeltilebiliniyordu. Ancak yeni sürümde bu durum ortadan kalktı ve daha adil bir duruma dönüştü.

Herhangi bir şekilde veri bağlantısı gerektirmeyen BB-TAN oyununu play store ve iOS’da bulabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar, iyi eğlenceler.

BİR CEVAP BIRAK