Ana sayfa Diğer Beko Servis İzmir

Beko Servis İzmir

211
0

1983 yılında İstanbul’da Koç Şirketler topluluğu bünyesinde kurulan Beko, bugün bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Özellikle televizyon, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi, bu markanın en göze çarpan ve hemen her evde bir tanesi bulunan ürünleridir ama kimi zaman bu ürünler de arızalanır ki bu durum karşısında da Beko servis İzmir’de gereksinimiz ister istemez doğar.
Bu tür bir hizmete eğer İzmir ölçeğinde ihtiyaç zuhur eder ise yani üstte belirtilen ürünlerden herhangi biri veya birkaçı bir nedenle arızasından dolayı çalışmaz ise o zaman yapılması gereken tek şey bu alanda mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan özel servis firmasının 444 78 56 telefon numarasını aramaktır. Firma alanında deneyimli ve eğitimli personelleri ile kalıcı çözümler sunan kurumsal bir firmadır.
Problem yaşanan adrese zaman kaybetmeden ulaşan o alandaki uzmanlaşmış teknik eleman cihazdaki arızayı ayrıntılı olarak inceler ve ne yapması gerektiğine karar verir ve sonrasında bu konuda müşteriye kafasındaki soru işareti kalmayacak biçimde açıklama yapar.
Yapılacak olanlara dair müşteri onay alındıktan sonra gerekli olması durumunda parça değişimi de yapılarak ilgili elektronik cihazın hatasız çalışması sağlanır, gerekli testlerden ve kontrollerden geçtikten sonra müşteriye ürünü teslim edilir ve daha sonra Beko Servis İzmir personeli ilgili adresten ayrılır.
Verilen hizmet ve varsa değişen parça için 1 yıl boyunca işçilik ve yedek parça garantisi özel servis tarafından müşteriye sunulmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK