Ana sayfa Mobil Bir Telefonda 2 Whatsapp Kullanmak

Bir Telefonda 2 Whatsapp Kullanmak

354
0

Whatsapp, en kolay ve pratik konuşma uygulamalarından birisidir. Genellikle insanların tek bir telefon için tek Whatsapp kullandıkları bilinirken, bazı kullanıcılar 1 telefon için 2 Whatsapp kullanmak istemektedirler. Peki bu mümkün mü? İşte bunu tüm detaylarıyla sizlere aktaracağız.

Normal şekilde bir telefon için sadece bir Whatsapp kullanılabiliyor. Ancak bazı uygulamaları kullanarak bu durumu mümkün hale getirebiliyorsunuz. Genellikle son dönemde “Paralel Space” adı verilen mobil uygulama ile 2 Whatsapp yapabilirsiniz.

İlk başta Paralel Space uygulamasını indiriyor ve Whatsapp’ı telefonunuzdan komple siliyorsunuz. Hesabınızı kaldırarak bu işlemi yapmanızı öneriyoruz. İşlemi tamamladıktan sonra Whatsapp’ı geri yüklüyor ve Paralel Space programını açıyorsunuz. Programdan Whatsapp’ı seçerek devam ediyorsunuz. Bu noktada Whatsapp açılacak ve sizden kayıt olmanızı isteyecektir. Kullanmak istediğiniz Whatsapp hesabınızın numarasını girerek hesabı oluşturuyorsunuz. Sonrasında Paralel Space programından çıkarak normal telefonunuzdaki Whatsapp’ı kuruyorsunuz.

Belirtilen işlemleri doğru ve eksiksiz yaptığınız takdirde artık 2 adet Whatsapp hesabına sahip olacaksınız. Yalnız ikinci bir hesabın başka telefonda kullanılmaması şart. Yani aktif olarak kullanılan bir Whatsapp hesabını Paralel Space üzerinden takip etmeniz mümkün değil. Bu işlem hesabın bloke olmasına sebep olabilmektedir. Özellikle 2 telefon taşıyan ancak Whatsapp işlemlerini tek bir telefonla halletmek isteyenler için ideal olabilir. Dilerseniz siz de farklı yöntemlere göz atarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bol şanslar.

BİR CEVAP BIRAK