Ana sayfa Güncel Canya’dan Güncel Haberler

Canya’dan Güncel Haberler

155
0

CEO’dan Merhaba

“Artık iyi durumdayız ve kesinlikle 2018’in içindeyiz- block chain ekiplerinin bir ürün sunması gerekiyor. Birincisi, token sahiplerine söz verdikleri için bunu yaparlardı, ikincisi de kolektif olarak “uçurumun üstünden” geçmemiz gerektiği ve kripto paranın ana akım hızını artırmak için.

CanYa’da, ürün teslimatında lazer odaklıyız ve Alpha CanYa web uygulamamızı ana ağda yayınlamaya çok yakınız. Süperstar CTO, Juan tarafından yönetilen CanYa dev ekibi, son teknolojiyi mükemmel bir şekilde bir araya getiren inanılmaz derecede yenilikçi bir platform oluşturdu.

Şimdiye kadar yapılmış en gelişmiş merkezi olmayan uygulamalara sahip olduğumuza inanıyoruz. Vizyonumuzu gerçekleştirmek için bunun üzerinde çalışmaya devam edeceğiz. Ekip ayrıca ekosistemimize ve daha geniş kripto ekosistemine değer katmak için daha geniş bir topluluğa sunacağımız bir dizi ücretsiz çevrimiçi araç geliştiriyor. ”

JP Thor – CanYa CEO

HODL Kulübü ilk başarılı Airdrop’u gerçekleştirdi!

En sadık destekçilerimize 355.000 CAN jetonu gönderildi; CanYa HODLers.

CanYa HODL kulübünün amacı, CanYaCoin Token’in uzun vadeli destekçilerini özel bir grupta bir araya getirirken, CanYa ve ortaklarımızdan gelen airdrop edilen tokenlere karşı sadakatleri için onları ödüllendirmektir.

HODL Kulübünde iki katman vardır:

HODL OGs:

Bunlar, ICO’dan ve 10,000 CAN veya daha fazlası ile ICO’ya girmiş olan harika orijinal üyelerimizdir. 6 ay boyunca rastgele 2 milyon CAN token airdrop edilecekler.

OG HODL katmanı ICO’suna giren herkes onaylanmış üye olmadan önce 45 gün beklemek zorunda kalacak. Bu bizim HODL testimizin kanıtıdır ‘. Onaylanmayı beklerken HODL kulübünden herhangi bir airdrop veya ödül için nitelikli olmayacaksınız. Eğer nitelikliyseniz, kulüp için HODL web sitesi aracılığıyla kayıt olabilirsiniz (https://hodl.canya.com/)

HODL Katman 2

 1. Kademe HODLERS, HODL kulübüne 2.500 CAN veya daha fazlası ile girebilir. Rastgele aralıklarla 6 ay boyunca 500k CAN tokenleri airdrop edilecektir.
 2. Kademe girmek için 2.500 CAN tokenine veya daha fazlasına ihtiyacınız olacak. 2.500 CAN tokeniniz olduğunda, web sitesi (https://hodl.canya.com/) aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz. Kulübünüze girmeden önce gerçek bir HODLER olduğunu kanıtlamak için 45 gün beklemeniz gerekecektir.

Notes:

 • Specifics of the CanYa HODL Club can be found at this blog.

We are now listed on Lykke, Gatecoin and Coinspot! 

On the back of a terrific few weeks of announcements, the number of exchanges that now list our token is increasing rapidly.  Exposure to prominent exchanges is a critical part of a tokens development and trading volume. This is why we are very excited to announce that we are now listed on Lykke, Gatecoin and Australia’s own Coinspot!

Notlar:

 • CanYa HODL Club’un özellikleri bu blogda bulunabilir.

Şimdi Lykke, Gatecoin ve Coinspot’ta listeleniyoruz!

Müthiş birkaç haftalık duyurunun ardından, şimdi tokenimizi listeleyen borsa sayısı hızla artıyor. Önde gelen dövizlere maruz kalma, token geliştirme ve işlem hacminin kritik bir parçasıdır. Bu nedenle Lykke, Gatecoin ve Avustralya’nın kendi Coinspot’unda listelendiğimizi duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız!

Bu, CanYa için muazzam bir sonuçtur ve yönetim ekibimizin platformun ilerlemesi için sahne arkasında yaptığı yoğun çalışmayı vurgular. Birçoğu, bir borsaya katılma sürecinin oldukça zorlu ama iyi bir sebeple olabileceğini fark etmeyecekti. Borsaların bütünlüğünü sağlamak için, belirteçler KYC ve şirket yapısı gibi metriklerde beklenen standartları karşıladıklarından emin olmak için ayrıntılı bir şekilde incelenmelidir.

CanYa, elbette, dünyadaki her borsanın standartlarına uygundur. Ancak, bu durum, gerekli düzenlemelerden ve bu düzenlemelere aracılık etmek için gerekli çalışmalardan uzaklaşmamaktadır.

 

This is a tremendous result for CanYa, and highlights the amount of work that our executive team is doing behind the scenes to drive the platform forward.  Many would not realise that the process of being added to an exchange can be quite arduous, and with good reason.  In order to ensure the integrity of the exchanges, tokens must be vetted in fine-detail to ensure that they meet the standards expected in metrics such as KYC and company structure.

CanYa, of course, is compliant with the standards of every exchange in the world.  However, this does not take-away from the due-diligence and work required to broker these arrangements.

Tabii ki, önümüzdeki haftalarda ve aylarda daha fazla borsa ortaklığı ilan etmeyi umuyor ve ilerlemeyi umut ediyoruz.

 

Asia-Pacific Toplantısı

CanYa ayrıca Tayland’da gerçekleştirilen JP Asya-Pasifik Ethereum Toplantısı ile temsil edildi. Yolculuk başlı başına bir olaydı; hem sunulan fikirlerin hem de sıkıştırılmış program. Ancak, CanYa’nın Ethereum ile ilerlememizi ve fikirlerimizi paylaşabileceği inanılmaz derecede faydalı bir toplantıydı.


Esas konuşma elbette Vitalik tarafından yapılmıştı ve o, Blockchain yapılırken kullanılan kripto-ekonomik fikirlerden bazılarının interneti “daha az kırılgan” hale getirmek için nasıl kullanılabileceği hakkında konuştu.

Ayrıca:

 

 • Genel Müdür OmiseGoVansa Chatikavanij 
 • OMGPlazma Araştırmacısı David Knott
 • Araştırma Müdürü AlphaShisen Luo
 • Temel Geliştirici MakerDAONiklas Kungel;ve,
 • Diğer blockchainlerin temsilcileri

Toplantı, Ethereum geliştiricileri ve topluluk üyeleri arasındaki teknoloji alışverişini ve yerel Ethereum tabanlı projeler hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatını teşvik etmek için tasarlandı.

Bu, dünyanın köşesindeki diğer projelerin ilerleyişini duymak için harika bir fırsattı, ama aynı zamanda CanYa’nın topluluğumuza yaptığımız büyük adımlarla ilgili güncel bilgiler sunması için harika bir platform; Özellikle Bountysource’u satın almamız, uPort güvenli giriş, CanYa botu ve platform arama motorumuz.

 

BountySource Güncellemesi

İki ay süren sıkı çalışmanın ardından CanYa ekibi, Bountysource’un, önümüzdeki heyecan verici yol haritasının 1. adımı olarak tamamen yenilenmiş olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyordu.

UI/UX yenilemesiyle birlikte arka plandaki bir takım temel şeyleri geliştirdi ve ödülleri göndermek ve tamamlamak için en büyük ve en iyi kaynak olarak, tacı gerçekten geri almak için tanıtıldı!

Platformun temel işlevselliği aynı kaldı. Ancak, aşağıdakileri yaparak web sitesinin kullanıcı deneyimini iyileştirmek için büyük çaba sarf edilmiştir:

 1. Cash-out biriktirme işini aktif olarak temizlemek, müşterilerin çoğunluğunun artık nakit çıkışı olacak
 2. Gelecek PayPal cashouts 48 saat içinde işlenmelidir
 3. Mevcut destek talepleri temizlendi ve 1 iş günü içinde gelecekteki biletlere cevap vermek için bir taahhüt verildi
 4. 5 tam zamanlı geliştirici, platformu yeniden canlandırmak ve yeni yol haritasını yürütmeye başlamak için takımın başına geçti.
 5. Yeni & modern UI/UX

Platformu zaten kullanmakta olan IBM, Facebook ve Ripple gibi müşterileriyle Bountysource, büyük endüstri desteğine ve muazzam potansiyele sahiptir. Dahası, yapılan değişikliklerin hem 48.000 kayıtlı kullanıcıyı yeniden devreye sokması hem de şirketler ve programcılar için ödüle adaylığı tamamlamak için daha fazla esneklik sunması umuluyor.

Güncellemelerin ilerleyişini gerçek zamanlı olarak Bountysource github adresinde takip edebilirsiniz: https://github.com/bountysource/core/issues

 

Öyleyse, Bountysource için sırada neler var?

CanYa ekibinin Bountysource için büyük planları var. Aşama 1 şimdi tamamlandı ve ekip şimdi Aşama 2‘de iyi ve gerçekten çalışıyor. Kripto portalı da çalışıyor ve bunun için özellikle heyecanlıyız!

Aşama 1:

 • Stand up dev & customer support ekibi
 • Olağanüstü kritik hataları düzeltmek ve destek talepleri backlogu
 • UI/UX Platformlarının yenilenmesi

Aşama 2:

 • Kalan sorunları çözmek
 • Kripto parası portalı (Crypto bounties ve akıllı sözleşme denetimleri vb.) Üzerine tasarım ve temel çalışmalarına başlanması
 • Bir ödeme seçeneği olarak $CAN’ın entegre edilmesi
 • Bountysource ekiplerinin entegrasyonu (işbirlikçi ödül avcıları)
 • CanYa’ya çapraz yönlendirilebilen kişiselleştirilmiş profiller

 

Aşama 3 & Sonrası:

 • Kripto portalın sunulması – kripto proje bounties, akıllı sözleşme denetimleri ve daha fazlası ($CAN token ile desteklenir) –Büyük fırsat!
 • ‘Bountysource kiralama’ – kısa vadeli sözleşmeler için geliştiricileri işe alma becerisi (geliştirme sprintleri için ideal)
 • Security bounties eklendi

Bountysource Reskin – son sözler

Bountysource, açık kaynak ve geliştirme topluluğunda inanılmaz derecede güçlü bir markaya sahiptir. Bu kimlik ve vizyon, kullanıcı tabanını 48.000 tutkulu geliştiriciye taşımasına izin verdi. CanYa bu vizyonu ileriye taşıyor ve platformun kullanım durumunu geleceğe taşımak için yeni özellikler paketi ekliyor.

Kripto tabanlı ödül ve denetimlere geçiş özellikle heyecan verici. Bu Bountysource’ı blockchain & ICO geliştirme sürecinin gerçek bir kilit taşı yapacak. Bountysource’un bu özelliği, kullanım durumunu, gerçek dünya uygulamasını ve hacmini artırmak için $ CAN tokeniyle de desteklenecek. Bunlar Bountysource ve CanYa için heyecan verici zamanlar ve yolculuk boyunca hepinizi aramızda görmeyi dört gözle bekliyoruz!

Kaynak: https://www.canyaturkiye.com/bulten-3/

BİR CEVAP BIRAK