Ana sayfa Bilgisayar En Çok Kazandıran Kripto Paralar – 2018

En Çok Kazandıran Kripto Paralar – 2018

256
6

Kripto paralar, bitcoin önderliğinde her geçen büyümeye devam ediyor. Yapılan araştırmalar sonucu Kripto paralar sektörünün toplam hacminin 165 milyar dolar olduğu belli oldu. 2017 senesinin başından bu yana büyüme hızı artan kripto paralar, sektöre yapılan yatırımın artması ile birlikte kurumsal yatırımcıların da işin içine girmesine olanak sağlıyor. Sizlere bu yazımızda en çok kazandıran kripto paralar hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Kripto Paralara Yatırım Yapılır Mı?

Kripto paralar, yatırımcılarına %25 ve üzerinde kazanma imkanı sağlamaktadır. Son bir senelik rakamlara bakıldığı zaman en çok kazandıran kripto paralardan biri olan Neo Coin’in %25,73 oranında artış gösterdiği görüşmektedir.

Tüm bu bilgiler ışığında kripto paraların yatırımcılar için önemli bir fırsat olduğunu anlayabiliriz. Sizler için oluşturduğumuz dijital paralar listesinden yararlanarak, hangi kripto paranın daha fazla değer kazandığını ve iyi bir yatırım aracı olduğunu görebilirsiniz.

En İyi Kripto Paralar Nelerdir?

Neo Coin en büyük artış gösteren Kripto paraların başında gelmektedir. Sonrasında ise Stratis %7,920 oranında büyüme payı ile 2. Sırada yer almaktadır. İsminden sıkça söz ettiren Bitcoin ise bu sıralamada 3. Sırada bulunuyor. %5.071’lik büyüme görülen Bitcoin, yatırımcılar için önemli fırsatlardan biridir.

DigiByte, NeosCoin, Decred, Einsteinum, Etherrum, Bitsares,SiaCoin, Ripple, Dash, SysCoin diğer önemli kripto paralar arasında yer almaktadır. En çok kazandıran kripto paralar her geçen gün farklı seviyede değer değişimine uğramaktadır.

Kripto paralar yaklaşık olarak 10 senedir kullanımdadır. Kripto paraların bu sene içinde değer kazanması aynı zamanda geleneksel yatırımcılarında bu sektöre yönelmesine neden olmuştur. 2016 senesinde bu yana değer artışı yüzde 1000’u geçen Bitcoin, en önemli kripto para birimlerinden biri olarak isminden sıkça söz ettirmektedir.

6 YORUMLAR

  1. Bitcoin ile anlam kazanan kripto para dünyası diğer dijital paralar diyebileceğimiz altcoin alternatifleri ile belirli değer hacmine ulaştı.
    Hala riskli gibi dursa da gerçekten birer yatırım aracı olarak en çok kazandıran varlıklar.
    Hangisine yatırım yapmalı, hangisi bir sonraki bitcoin olacak tahmin etmek biraz zor olsa da Ripple ve Dash benim favorilerim arasında.

BİR CEVAP BIRAK