Ana sayfa Güncel Günümüz Medyumluk ve Fal Uygulamaları

Günümüz Medyumluk ve Fal Uygulamaları

421
0

Son günlerde fal bakan kafelerde oldukça azalmalar görülmekte. Eskiden oldukça revaçta olan bu tarzda kafelerde sadece kahve falı değil aynı zamanda tarot ve iskambil falları da bakılmaktaydı. Ancak hem play store hem de ios’da çıkan uygulamalar bu kültürün ortadan kalkmasına sebep oldu. İnsanlar daha hızlı bir şekilde istedikleri fal çeşidinin uygulamasını indirip, falına bakabiliyorlar. Bu işlemler yaklaşık 20-25 dakika gibi oldukça kısa bir süre içerisinde olmakta. Ancak herhangi bir mekanda bu işi yapmaya kalksak hem sıra bekleriz hem de oldukça pahalıya mal olur.

Uygulamalardan bahsetmişken hangisine güvenmemiz gerektiğine de karar vermek oldukça zor oluyor. Malumunuz gelişen teknoloji ile birlikte bu uygulamalarda kullanılan bazı yazılımlar bireyler whatsapp, twitter, facebook veya diğer sosyal medya platformlarına girip, kişisel bilgilerine ulaşarak onun falına bu bilgileri işliyor. Son zamanlarda internet üzerinde bir ismi keşfettim. Medyum Aslan Hoca bu noktada fal veya medyuma inanan kişiler için oldukça önemli bir paya sahip olacaktır. Kendisine ait olan www.aslanhoca.com adlı internet sitesinden ulaşabilir, fal çeşitleri hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. İletişim sekmesinden de hızlı bir şekilde kontak kurabilme imkanınız bulunmaktadır.

Son olarak sizlere Papaz Büyüsü nedir bunu açıklamak isterim. Çok eski zamanlardan beridir bilinen bu büyü fal çeşitleri arasında en etkili olduğuna inanılan büyüdür. Korku filmlerinde oldukça fazla bir şekilde işlenen bu büyü insanları birbirine aşık etme, aralarını bozma, kısmet kapatma gibi oldukça fazla işlevde kullanılmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK