Ana sayfa Sosyal Medya Hesabı Kitli Olan Kişinin Instagram Fotoğrafları Nasıl Görülür?

Hesabı Kitli Olan Kişinin Instagram Fotoğrafları Nasıl Görülür?

310
0

Instagram son dönemlerin belki de en popüler uygulaması. Anlık olarak fotoğraf paylaşmanıza fırsat veren uygulama, Türk insanı tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Genellikle aradığınız kişileri bulmanızı sağlayan uygulama, stalk yapan kişilerin de işine yarıyor. Ancak hesabı kitli olanların fotoğraflarına bakmak neredeyse imkansız. Yine de ufak da olsa işinize yarayacak bir yöntemin olduğunu söyleyebiliriz. Biz de hesabı kitli olan kişilerin İnstagram fotoğraflarını nasıl görebileceğinizi tüm detaylarıyla sizlere aktaracağız.

Örneğin hoşlandığınız bir kişinin fotoğraflarına bakmak istiyorsunuz ancak hesabı kitli. İşte bu noktada İnstagram’ın bir hatası devreye giriyor. Tüm fotoğraflara olmasa bile, birkaç fotoğrafa bakma şansınız bulunmakta. Ancak bunu gerçekleştirebilmeniz yine karşınızdaki kişinin elinde. Örneğin hoşlandığınız kişi bir paylaşım yaptı ve bunu Twitter’da paylaştı. O linke tıkladığınızda fotoğrafları göremeyeceksiniz. Yalnız mobil üzerinden değil de bilgisayar üzerinden İnstagram’a girenler fotoğrafı görüntüleyebiliyorlar. O linki bilgisayarınızın adres çubuğuna yapıştırdığınızda fotoğraf önünüze açılacaktır. Yani bunu uygulayarak kişinin linkli paylaştığı tüm fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Son olarak mobil telefonlar üzerinden bunu gerçekleştiremeyeceğinizi ve illa bilgisayar olması gerektiğini yineleyelim.

İnstagram’ın henüz bu açığı keşfetmediğini ifade edebiliriz. Eğer fotoğraflarını görmek istediğiniz kişinin herhangi bir fotoğraf linkini elde edemiyorsanız bunu gerçekleştirmeniz oldukça güç. Yeni açıklar olduğu sürece bunu sizlerle paylaşacak ve yöntemleri sizlere aktaracağız. Kolay gelsin.

BİR CEVAP BIRAK