Ana sayfa Bilgisayar HTBook 14B Hem Fiyatı Hem de Kullanımı ile Dikkat Çekti

HTBook 14B Hem Fiyatı Hem de Kullanımı ile Dikkat Çekti

630
0

Hometech’in yeni çıkardığı diz üstü bilgisayarı dikkatleri çekmeyi başardı. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra günlük bilgisayar işlerinin de kolaylıkla yapılabileceği bu bilgisayar için kullanıcılar olumlu puan veriyor.

Hem uygun fiyatlı hem de işlerinin halledilmesini sağlayacak bir bilgisayar isteyenler için hem alınması hem de kullanılması kolay olan HTBook 14B satışa sunuldu. Özellikle hafif ve kolay taşınabilir özelliği ile HTBook 14B dikkat çekmeyi başardı.

Öncelikle kullanıcıların günlük bilgisayar işlerinin halledilebilmesi için tasarlanan Hometech’in yeni dizüstü bilgisayarı olan HTBook 14B kullanıcıların beğenisine sunuldu. Hometech HTBook 14B’nin siyah ve beyaz olmak üzere 2 rengi bulunuyor.

Günlük işlerinizi kolaylıkla halledebileceğiniz HTBook 14B’nin, Atom işlemciler bulunduğu gibi ekonomik pil kullanımı ile de yarı yolda kalmanızı engellemiş oluyor. Ayrıca HTBook 14B ile oyun oynayabilir, dilediğinizce internette gezinebilir ve HD kalitesindeki filmleri de sorunsuz izleyebilirsiniz.

HTBook 14B bir önceki modeline bakarak daha canlı ve parlak bir ekrana e sahip olduğu görünüyor. Bunun dışında HTBook 14B’yi alan kullanıcılar onunla birlikte bir yıllık Office 365 bireysel paketi hediyesine de sahip oluyorlar. Ayrıca 1 TB OneDrive bulut depolama alanı sayesinde belgelerinizi de dilediğiniz biçimde düzenleyeceksiniz.

Tüm bu özelliklerinin yanında HTBook 14B hem hafif hem de kolay taşınabilir özelliği bulunuyor. Fiyatının uygun olması ve bu şekilde özelliklerinin bulunması ve ayrıca kullanım kolaylığının olması da ilgi görmesine neden oluyor.

BİR CEVAP BIRAK