Ana sayfa Güncel Instagram Hesabı Nasıl Onaylatılır ?

Instagram Hesabı Nasıl Onaylatılır ?

343
1

Instagram hesap onaylatma ya da bir diğer adıyla mavi tikli Instagram hesapları; istek sonucunda, Instagram tarafından uygun görülen kullanıcılara adının yanında mavi renkli tik işareti konulması ile oluşur. Bu tik sayesinde profiller onaylı Instagram hesabı olarak adlandırılmaktadır.

Çoğu kişi için onaylı hesap gereksiz olarak adlandırılsa da kurumsal firmalar ve dünyaca tanınmış insanlar için oldukça önemlidir. Instagram üzerinden açılan sahte hesaplara karşı korunmuş olursunuz ve sizin adınız üzerinden para kazanmamasını sağlarsınız. Ayrıca mavi tik sadece gösteriş için değil ek olarak güvenlik için de önemlidir.

Mavi Tik Nasıl Alınır ?

İlk olarak ününüz gerçekten dünya sınırları içerisinde oldukça fazla biliyorsa Instagram’a atacağınız bir mail ile bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Ancak bu çözüm yolu size her zaman yardımcı olamayabilir çünkü mailin gerçekten sizin tarafınızdan atıldığına güvenilmesi zor. Diğer yol olarak Instagram ile partner çalışan sosyal medya uzmanlarından destek alabilirsiniz. Bu yöntemde daha güvenilir ve daha hızlı çözüme ulaşabilirsiniz. Tabii bu noktada sorunlar olabilir. Başvurduğunuz sosyal medya ajansının güvenilip olup olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK