Ana sayfa Mobil iPhone 8 Diğer Modellerden Daha Hızlı Şarj Olacak

iPhone 8 Diğer Modellerden Daha Hızlı Şarj Olacak

412
0

Apple’ın yeni çıkaracağı iPhone 8 hakkında yeni yeni bilgiler gelmeye başladı. Bu bilgilere göre yeni iPhone 8, iPhone’nun diğer modellerinden hızlı şarj olacak. bu da şarj sıkıntısı çeken kullanıcıları oldukça sevindirecek.

Apple’ın piyasaya çıkaracak olduğu bir sonraki iPhone 8 modelinin Eylül ayı içerisinde tanıtıma çıkarılacağı öğrenildi. Bu modelin adının da büyük bir ihtimalle iPhone 8 olacağı söylenirken, yeni iPhone’lar ile ilgili yeni yeni raporlar gelmeye başladı.

Gelen haberle göre Apple, yeni telefonu iPhone 8 modelinde, pil tasarımı “L” şeklinde olacak ve “Type-C Power Delivery” teknolojisi kullanılacak. Gelen bu raporlar KGI Securities analisti olan Ming-Chi Kuo tarafından da desteklendi. Yeni modelde kullanılacak olan bu teknoloji sayesinde iPhone 8’ler oldukça hızlı bir şekilde şarj olacak.

Yine iddia edilene göre ise iPhone 8 modelinde USB-C portunun olacağı söyleniyor. Ayrıca yeni iPhone’larda ‘kablosuz şarj’ teknolojisinin olabileceği, iPhone 8 modelinin, dövme paslanmaz çelikten olacağı ve hatta arkasında camdan yapılabileceği, parmak izi sensörü ve Home butonunun üst seviye modelinde uçtan uca tüm ekranın içine ve altına yerleştirilebileceği söylenirken, iPhone 8’in de, iPhone 7 Plus’ta olduğu gibi arka kamerasının çift lensli olması bekleniyor. Tüm bunların yanında iPhone 8 ‘ler de yeni 3D algılama teknolojisi kullanılarak ‘Yüz ve hareket’ algılaması sağlanacak.

BİR CEVAP BIRAK