Ana sayfa Güncel İşe Yarar Android Uygulamaları

İşe Yarar Android Uygulamaları

404
0

Telefonlarımız artık hayatımızın bir vaz geçilmezi olmuş durumda. Günlük hayatı kolaylaştırma adına bir çok android uygulamaları geliştiriliyor ve kullanıcıların kullanımına sunuluyor. Kullanıcılar android oyunları indirerek eğlenceli vakitler geçirmenin yanı sıra telefonlarını işlevsel hale getirmek için aşağıdaki uygulamaları da indirebiliyorlar.

  1. Greenify

Telefonlarımızda arka planda bir çok gereksiz android uygulamaları çalışabilir. Greenify’yi kullanarak arka planda çalışan gereksiz şeyleri tespit edebilir ve bunların kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Bunu yaparsanız telefonunuzun ram kapasitesi daha iyi olacaktır ve aldığınız performans daha da artacaktır.

    2. Snapspeed

Google tarafından sunulan bu uygulama, kullanıcıların fotoğraf düzenlemesine olanak tanımaktadır. Günlük hayatta herkes yüzlerce fotoğraflar çekerler ve bunları sosyal medyada paylaşmadan önce düzenlemek isterler. İşte bu anlamda verimli bir Snapspeed verimli bir programdır.

   3. Subway Surfers

Android oyunları kategorisinde en çok tercih edilen program Subway Surferster. Oyunda tren görevlisinden kaçmaya çalışan bir çocuğu yönlendiriyoruz ve onun etrafta dolaşan trenlere çarpmadan olabildiğince uzağa kaçmasını sağlıyoruz.

BİR CEVAP BIRAK