Ana sayfa Diğer İstanbul Beko Servisi 7/24 Sizinle

İstanbul Beko Servisi 7/24 Sizinle

188
0

Beko, 1954 yılında kurulan fakat ülkenin ekonomik durumu nedeni ile hemen faaliyete başlayamayan yerli bir şirket. Özellikle 1990’lı yıllarda tamamen ihracat için çalışan ve bu hedeflerini gerçekleştirmeye çalışan şirket kısa süre içerisinde büyüyerek bir dünya markası haline gelmeyi başardı. Hem yerli bir üretim olması, hem de dünya markalarından biri olması nedeni ile ülkemizde kullanılan beyaz eşyaların büyük çoğunluğu Beko’dur. Yurtdışında satılmaya başlanan ilk Türk beyaz eşya markası olması ayrıca guru vericidir.

Bir beyaz eşya markası ne kadar kaliteli olursa olsun, elektronik ve mekanik bir cihaz olduğu için mutlaka bozulacaktır. Bu nedenle müşteriler bozulmayan marka aramaz, bozulduğunda kolay tamir edilen, her yerde servisi olan ve yedek parçaları bulunan bir marka arar. Beko bu konuda da müşterilerini memnun edecek altyapıyı oluşturmuş durumda. Bugün hemen ülkenin her yerinde birçok Beko Servisi var. Bu servisler arasında yetkili olan servisler de var, özel olan servisler de.

Beko servisleri arasında yetkili ya da özel servis ayrımının kalmadığını da belirtmekte fayda var. Eğer beyaz eşyanın garanti süresi doldu ise, özel servislerin birkaç adım daha önde olduğunu söylemek bile olanaklıdır. Çünkü sürekli olarak rekabet hainde olan servisler, kendilerini sürekli olarak geliştirerek, daha uygun fiyat ile daha kaliteli onarım işleri yapmak için yarışıyorlar. Bu durum da en çok müşterilerin işine yarıyor. WEB: www.arcelikbekoservis.com

BİR CEVAP BIRAK