Ana sayfa Diğer Medyumlar Geleceği Nasıl Bilir ?

Medyumlar Geleceği Nasıl Bilir ?

388
1

Geleceğin bilinmesi, gelecekte neler olacağının saptanması insan beynini sürekli meşgul eder. Bu da geleceği bilmeleriyle dikkat çeken medyumlara olan ilgiyi daha da artırır. Medyumlar geleceği bilir mi sorusuna bir medyum olarak tamamen gerçek cümlelerle ve tamamen kişisel deneyimlerimle yanıt vermek en doğru yol olur. Geleceğin anahtarları Tanrının elindedir aslında. Bu yüzden hiç kimsenin geleceği tek başına bilmesi mümkün değildir. Fakat insan dışındaki mahlukat olarak cinler alemi ve ruhlar alemi Tanrının dilemesiyle geleceği bilirler ve haber verirler. Ünlü ve gerçek medyum olarak tabiatüstü bu varlıklarla irtibat kurarak onlardan gelecek hakkında bilgi almamız doğrudur. Fakat bu her zaman olmaz. Tanrının dilemesiyle gerçekleşen bir zaman dilimidir. Bu anlamda dolandırıcılık olarak sıklıkla yanılgıların önüne geçmekte yarar vardır.

Medyumlar her zaman gelecekten haber veremezler. İlhamlarının bağlandığı günler olmaktadır. Bu zaman diliminde sıradan bir insan halini almaktadırlar. Fakat ekseri günlerde sıra dışı özel zihinsel etkinlikleri sayesinde gerçekten de gaipten haber vermekteyiz. Bu anlamda medyum olarak gelecek hakkında doğru tahminde bulunmamız mümkün olmaktadır.

Fiziksel Medyum Transları

Medyumlar trans halini alarak bu dünyadan uzaklaşırlar. Ardından hiç kimsenin anlayamayacağı bir coşku hissine kapılarak medyum olmalarının getirdiği bir trans haliyle gelecekten haber almaya başlarlar. Bu bakımdan fiziksel trans süreçleri seansta bulunan herkes tarafından da görülmektedir. Trans durumu sona erdikten sonra eğer istenen büyü ise büyü yapılmaya başlanır. Eğer istenen fallar ya da gelecek hakkında bilgi almak ise bu konularda da net bir şekilde bu alana yönelik olmak üzere hizmetler verilmektedir. Bütünüyle bu özellikleri dikkate alarak her anlamda kaliteden bir an dahi taviz vermeksizin fiziksel trans yöntemiyle tabiatüstü ilhamlar alırız.

Medyum Trans Yöntemi ile Gelecek Bakımları

Dışarıdan gözlemlenemeyen tamamen kendi içimizde yaşadığımız ruh hali medyum arasında psikolojik transa geçme olarak tanımlanmaktadır. Tamamen ruhlar alemiyle ve cinler alemiyle irtibata kurarak Tanrının izin verdikleri doğrultusunda birtakım gaipten insanları haberdar etmemiz söz konusudur. Bu yönüyle değerlendirildiği zaman da her anlamda bilimsel olarak da ispatlanan medyumluk mesleğimiz bulunmaktadır.

https://www.aslanhoca.com Hizmete Açıldı

Medyumluk astroloji biliminin aslında tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda da gelecek konusunda söylediklerimiz tamamen metafizik süreçlerimizin bizzat kendileridir. Bu da her yönden standartlara dayanılarak her yönüyle kaliteden ödün verilmeksizin hizmetler meydana getirilmektedir. Medyum olarak bu iki türlü trans sürecimizle her anlamda medyumluk konusunda bilmek istenilenleri yakından bilen ve her yönden tamamen gaip hakkında insanlara bilgi veren bir yaklaşımımız bulunmaktadır. Bütünüyle bu noktalar dikkate alınarak fiziksel ve psikolojik trans yöntemlerimizle metafizik olarak gelecekten haber veriyoruz. Bu genellikle hayret verici süreç olarak kalmaya devam edecek ve her anlamda bundan sonra da gelecek halen merak edilenler arasında gelecektir. Bu durum tamamen doğal bir kazanımla olmakta ve tamamen gizemini korumaya devam etmektedir.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK