Ana sayfa Bilgisayar Müzik İndirme Programları

Müzik İndirme Programları

473
0

Geçmişte plak, kaset ve cd alıp istediğimiz sanatçının şarkılarını dinleme şansımız olurdu. Ancak teknolojinin de ilerlemesiyle birlikte dilediğimiz şarkıları internet ortamında kolay bir şekilde bulabiliriz. Dilediğimiz şarkıları internetten indirip arabada, evde veya iş yerinde çalışırken rahat bir şekilde dinleyebiliriz. Peki bunları nasıl yapabiliriz ?

Yine geçmişe bir göz atacak olursak BearShare karşımıza çıkan ilk seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Bu uygulamayı bilgisayarımıza kurduktan sonra dilediğimiz şarkıyı arayıp indirme şansımız mümkündü. Ancak bu uygulama da her geçen yıl değerini kaybederek değerini yitirdi. Son yıllarda ise Spotify uygulaması müzik dinleme adına sektöre damga vurdu diyebiliriz. Ücretli olarak kullanılmasına rağmen oldukça revaçta olan bir platform. Bu iki önemli uygulamaya ek olarak Youtube Mp3 indirme de oldukça fazla kullanılıyor.

İnternette gezinirken yukarıda bahsettiğim uygulama veya internet adreslerinin dışında çok daha hızlı bir şekilde müzik indirme fırsatına sahipsiniz. Tubidy sizler için oldukça  kullanışlı olacaktır. Hem şarkıları indirip hem de şarkılar hakkında bilgiler alabileceğiniz kusursuz bir internet sitesi. Ek olarak herhangi bir şekilde ücret ödeme veya uygulama indirmek zorunda da değilsiniz. Sadece internet sitelerini ziyaret etmeniz yeterli. Ayrıca şarkı sözleri de sizler için paylaşılan her şarkının altında yer almaktadır. Bu sayede beğenerek dinlediğiniz şarkıları kolay bir şekilde ezberleme fırsatınız mevcut oluyor. Beğendiğiniz şarkıları mp3 indir diyerek çok kolay bir yöntemle indirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK