Ana sayfa Diğer Özel Sony Servis Hizmetleri

Özel Sony Servis Hizmetleri

167
1

Ülkemizde Sony markası özellikle Televizyon olarak bilinmektedir. TV haricinde buzdolabı gibi ürünlerin de üretimini yapan Sony servis olayında da mükemmel hizmetler vermektedir. TV üzerinden yola çıkarsak eğer Türkiye şartlarına göre diğer markalardan kendisini ayırt eden en önemli özellik uygun fiyatlı olmasıdır. Kalite bakımından iyi denilebilecek kadar tavsiye edilir. Buzdolabı konusunda ise ülkemizde aman aman bilindik bir ürün olmasa da kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Çeşitli araştırmalarımız neticesinde Sony buzdolapları tavsiye edilmektedir.

Yukarıdaki paragrafta Sony hakkında kısaca bir bilgi verdik. Peki, Sony servis konusunda yeterli destek alınabilmekte midir? Biz kendimizi sizlere örnek göstererek Sony markasının servis ile ilgili neler yapabildiklerine kısaca göz atalım. Bizimle irtibata geçtiğinizde sizlere mükemmel bir hizmet sunmak adına arızalı cihazınızın ayağına kadar geliyoruz.

Biz bu hizmetimize gezici hizmet adını veriyoruz. Ancak gelmeden önce sizin şikâyetinizi dinliyoruz. Şikâyetinize göre cihazınızın hangi parçalarında arıza olabileceğini tahmin ederek yanımızda birkaç parça getirmekteyiz. Hızlı bir çözüm için Auer marka cihazlar konusunda eğitimli olan uzman ekibimizi gönderiyoruz. Anında sorun tespiti yapılarak ilgili parçanın değişimi sağlanıyor. Ayrıca değişen bu parçanın tam 1 yıl da garantisini veriyoruz. Unutmadan değişen ya da değiştirilecek olan parça orijinal olmaktadır.

Sony servis ile ilgili olarak yaptıklarımızın başında; kurulum, arıza tespiti, parça değişimi, bakım ve tamir gelmektedir. Bize ulaşmanız için web sitemizi ziyaret etmeli ve merak ettiğiniz her şeyin cevabına da sitemiz üzerinden bakmanızı tavsiye ederiz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK