Ana sayfa Diğer Plastik Mutfak Ürünlerini Toptan Satın Almak için EVSİD

Plastik Mutfak Ürünlerini Toptan Satın Almak için EVSİD

281
0

Plastik Mutfak Ürünlerinin Yeni Adresi: EVSİD

Ev ve mutfaklarda kullanılmak üzere üretilen birbirinden şık ve görsel tasarıma sahip yeni nesil plastik mutfak ürünleri EVSİD ayrıcalığıyla dünyanın dört bir yanına ulaştırılmaktadır. 2014 yılının sonunda kurulan Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği diğer adıyla EVSİD sayesinde artık tüm üreticiler birçok ürününü dünyanın dört bir yanında yer alan müşterilerine ulaştırabilecektir. Derneğin amaçları doğrultusunda Türk mutfağında kullanılan birçok ev eşyasının dünyanın çeşitli ülkelerinde de kullanılmasını sağlam amacıyla çıkılan bu yolda birçok firma yurtiçinde gerçekleştirmiş olduğu üretim, satış ve pazarlama işlerini artık EVSİD sayesinde dünyanın onlarca ülkesine rahatlıkla taşıyabilmektedir. Plastik mutfak ürünleri üreticileri başta olmak üzere ev ve mutfak eşyası üretimini gerçekleştiren tüm firmalar aynı imkândan rahatlıkla faydalanabilirler. Globalleşmeye yüz tutan dünyamızda sizlerde üretim ve satışlarınızı yurtdışında gerçekleştirmek için fazla vakit kaybetmeyin, bünyesinde bulunan tüm üyelerine gerekli desteği sunan dernek çatısı altına girdiğiniz andan itibaren tüm imkânlardan faydalanabilirsiniz.

Ambiente 2016

Plastik Mutfak Ürünleri

Ev ve mutfaklarda sıkça kullanılan ürünlerin büyük bir bölümü artık plastik ve yan mamullerindendir. Eskiye nazaran insan sağlığına zarar verebilecek herhangi kimyasal bir madde içermeyen birçok plastik ürün evlerimizin çeşitli mekânlarında yer tutmaktadır. Özellikle plastik mutfak ürünleriolarak bilinen ve mutfak dekorasyonunda aksesuar olarak kullanılan birçok ürün şimdilerde EVSİD bünyesinde yer alan firmalar tarafından yurtiçinde satışa sunulduğu gibi aynı zamanda yurt dışında birçok ülkeye de pazarlanmaktadır. Bu ticari başarılar hem firmalara kazandırırken hem de ülke ekonomisine büyük katkı sağladığı gibi kendi kültürümüze ait olana birçok ürünün farklı coğrafyalarda yaşayan insanlar tarafından kullanılması da gurur verici bir tablodur.

Melamin Ev ve Mutfak Eşyaları

Ev ve mutfaklarda kullanılan plastik ürünlerine alternatif olarak üretilen melamin ürünler her geçen gün onlarca çeşit ve tasarımıyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Melamin üreticileri tarafından yurtiçinde üretilen bu ürünler ayrıca EVSİD ayrıcalığıyla yurtdışında yaşayan birçok insan tarafından da kullanılmaya başlanmıştır. Dernek olarak üretim ve satış işlemlerini yurtiçinde yapan firmaların bundan böyle çeşitli amaçlar doğrultusunda üretimlerini ve satış işlemlerini yurtdışında gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.
Kaynak : Evsid.org

BİR CEVAP BIRAK