Ana sayfa Diğer Profilo Servis – 444 78 56

Profilo Servis – 444 78 56

159
0

Güler yüzlü hizmet anlayışıyla uzun zamandır İstanbul’da faaliyet göstermekte olan Profilo Servis, Profilo marka buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinin bütün bakım ve onarım hizmetleri konusunda, alanında uzman, eğitimli ve deneyimli teknik servis çalışanlarıyla servis hizmeti vermektedir. 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşarak müşteri temsilcimize şikayetinizi iletebilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz.
Buzdolapları gibi uzun süre çalışan ve hassas kullanım gerektiren beyaz eşyalar bazen kullanıcı hatası bazen elektrik probleminden dolayı arızalanabilirler. Özellikle akım koruyucu kullanılmayan evlerin bulunduğu bazı bölgelerde yaşanan akım düzensizlikleri buzdolaplarının en büyük arıza sebeplerindendir.
Buzdolabında genelde oluşan arızalar yeterince soğutmama, gürültülü çalışması, su akıtması ve sızdırması, buzlanma yapması gibi sorunlardır. Bunlardan biri ya da daha fazlasıyla karşılaşıldığında hemen 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi aramalı ve servis talebi oluşturmalısınız. Zamanında giderilmeyen arızalar çok daha kötü sonuçlar doğurabilir.
Profilo servis olarak gerçekleştirdiğimiz servis hizmetleri için bir yıl boyunca işçilik ve parça garantisi vererek uygun fiyatlarımızla en kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.
Tecrübeli teknik ekibimiz ve her geçen gün büyümekte olan servis ağımız haftanın yedi günü tam donanımlı araçlarımızla hizmet veriyor. Oluşan tüm arızalar ve servis taleplerini aynı gün içinde değerlendirerek çözmeye çabalıyoruz. Hızlı, güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü bir servis olmak için çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

BİR CEVAP BIRAK