Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy A8 Plus Satışta!

Samsung Galaxy A8 Plus Satışta!

361
0

Dünya üzerinden en büyük telefonların üretici olan Samsung, yeni A8 Plus’ı satışa Türkiye’de de sundu. Bununla beraber piyasaya sürmüş olduğu yeni Samsung Galaxy A8 fiyatını ve özelliklerini de duyurdu.

Samsung üreticisi olan piyasaya sürmüş olduğu yeni Galaxy A8 Plus modelini bugün itibari ile satışa çıktı. Samsung’un çift ön kamerasının olmasıyla beraber, HDR özelliğinin de olması ve Türkiye’de satışa çıkmış olan yeni serisi A8 Plus ortaya koymuş olduğu tüm bu özellikler ile akıllı telefon azarında ise iddialı bir çıkış yapıp fark yaratmayı hedef haline getirdi.

Samsung A8 Plus’ın özelliklerinden en ilginç olanı 6 inç gibi dev bir ekran olmasıdır. Ekran çözünürlüğüne bakacak olursak 1080×2200 piksel çözünürlüğünde yer alan AMOLED, ekran özelliğinin en iyisine sahip olmaktadır. Bu ekranla Gorilla Glass ile beraber çizilme gibi sorunlarında karşı koruma özelliğini de göstermektedir. Samsung Galaxy A8 Plus’ın 16 megapiksellik arka kamerası bulunuyor. Ön kamerasına baktığımız zaman, yeni modelin an can alıcı noktası ise 2 adet kamerası oluyor. Bu kameralar ise 16 megapiksel + 8 megapiksel çözünürlüğünü içinde bulundurmaktadır.

Samsung Galaxy A8 Plus’un diğer bir farkı ise gerçek zamanlı olan HDR özelliğidir. Gerçek zamanlı olan HDR özelliğiyle beraber çekilmiş olan sahneyi tarayabilen telefon, HDR’a ihtiyaç olduğu halde herhangi bekleme olmadan fotoğrafınızın anında kaydetmesini sağlamaktadır. Samsung Galaxy A8 Plus, gücü ise 2.2 hızı ile çalışan Exynos 7885 yonga setinden almaktadır.

BİR CEVAP BIRAK