Ana sayfa Diğer Şişme Küre Zeplin Nerede Üretilir?

Şişme Küre Zeplin Nerede Üretilir?

144
1

Şişme küre zeplin balonları pvc ham maddeden yapılıp açık alanlarda harika bir reklam yapmak adına uygun modeldir. Bunun dışındaysa fuar ve stant üzerlerine de monte edilebilmektedir. Oldukça zararsızdır ve sadece helyum gazı ile şişirilerek reklamları daha da etkili bir şekilde göstermek üzere sunulmaktadır. Şişme küre zeplin balonu ise dilediğiniz ölçüde hazırlanarak şekilde hazırlanıp sizlere sunulur. Dilerseniz dijital baskıyla tamamen kişiye özel olarak da hazırlanabilmektedir. Sizlerin tercihlerine göre yaptırılacak olan zeplin modelleri reklamlarınızı çok daha özel olmasını sağlayacaktır. Gökyüzünde uçuşa geçen zeplin balonlar oldukça geniş kitlelere de reklam yolu olmaktadır.

Reklam yerleri açılış, kutlama, fuar, şenlikler, değişik organizasyonlar gibi birden fazla alanda kullanıma açıktır. Sadece uçan balonları gündüz değil gece de ışıklandırma sistemiyle beraber gökyüzünde uçurabilirsiniz. Oldukça eğlenceli olacak ve geceleri daha da keyifli bir zaman dilimine bürünecektir. Böylelikle etkinliğinizde asla akıllardan çıkmayacak güzelliğe sahip olacak. Birbirinden özel bu balonları dilediğiniz tasarıma göre hazırlatabilirsiniz. Uygun fiyatlı olması da işletmeler adına büyük bir avantaj olmayı sağlıyor. Zeplin modellerinin büyüklüklerine bağlı olacak şekilde 3 ila 7 gün arasında da havada asılı kalmaktalar. Bunlarda etkin olan şeyse hava sıcaklığı ve balon içinde olan gaz miktarlarıdır. 3 gün kullanacağınız modellerin içindeki gaz miktarı da ona göre ayarlanarak sizlere sunulur.

Şişme Küre Zeplin ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için; http://sonmezinflatables.com ‘dan veya 0216 526 20 91’den ulaşabilirsiniz.

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK