Ana sayfa Sosyal Medya Snapchat’de Bildirim Gitmeden SS Almak

Snapchat’de Bildirim Gitmeden SS Almak

287
0

Snapchat son yılların en gözde uygulamalarının başında geliyor. Her ne kadar İnstagram’ın karşı hamleleri olsa bile uygulama kendisinden pek bir şey kaybetmeden hala aktif olarak kullanılmakta. Snapchat’in en güzel özelliği, kullanıcılarının mahremiyetlerine saygı duyması. Genel olarak tüm konuşma ve fotoğraflar 24 saat içerisinde yok oluyor. Peki snap atan bir kimsenin fotoğrafını ona bildirim gitmeden nasıl SS alabilirsiniz? İşte bu yazıda ilginç bilgilere rastlayacaksınız.

Snapchat’te karşı tarafa bildirim gitmeden SS almak mümkün. Ancak belirli ufak işlemler yapmanız gerekiyor. İlk başta Snapchat uygulamanızı normal açıyor ve giriş yapıyorsunuz. Snap atan kişinin fotoğrafını SS almak için fotoğrafa tıklıyor ve ardından uygulamayı aşağı indiriyorsunuz. Ana sayfanızdan mobil veri ya da Wi-Fi kapatarak tekrar uygulamaya dönüyorsunuz. İnternetiniz tamamen kopunca SS alıyor ve uygulamayı tümden kapatıyorsunuz. Burada uygulamanın tamamen kapanmasına çok dikkat edin. Yoksa tekrar interneti açtığınızda karşınızdaki kişiye bildirim gidebilir. Söylediğimiz durumdan emin olduktan sonra internetinizi açtığınızda karşınızdaki kişi SS alındı bilgisini göremeyecek. Böylelikle sizler de stalk ve başka şeyler için bildirim yaptırmadan Screen Shot almış olacaksınız.

Bu uygulama şuan için aktif vaziyette. Ancak ilerleyen süreçte Snapchat durumu düzeltir mi bilemiyoruz. Yakında İnstagram’a da SS bildirim seçeneğinin gelmesiyle beraber uygulamanın tekrar ivme kazanacağını söyleyebiliriz. Hepinize bol snapli mutlu günler dileriz.

BİR CEVAP BIRAK