Ana sayfa Diğer Toshiba Servis ile Garantili Hizmet Mümkün!

Toshiba Servis ile Garantili Hizmet Mümkün!

133
0

Toshiba bir dünya markası olmayı çok eski yıllarda başarmıştır. Televizyon üreticiliği konusunda oldukça büyük bir yere sahip olan Toshiba farklı model seçenekleri ile kullanıcılara ayrı ayrı hitap etmektedir. Herkesin bir için farklı modelinin bulunduğu ve özellikleri ile de ilgi toplayan Toshiba markası kullanıcıları pek çok üründe sorun yaşayabilmektedir. Televizyonlar oldukça hassas cihazlar oldukları için diğer elektronik aletlere göre daha çabuk hata verebilmektedir.

Bunların nedenleri arasında ise düzgün kullanmamak ya da gerekli onarımlarını zamanında gerçekleştirilmemesi yer almaktadır. Toshiba servis, İstanbul bölgesinde ikamet eden ve Toshiba marka televizyonları ile sorun yaşayan kişilere gereken desteği vermektedir. 1 yıl parça garantisi ve işçilik garantisi sunan Toshiba servis kaliteli işçilik ve müşteri odaklı yaklaşımı ile başarısını kısa sürede Türkiye genelinde kanıtlamıştır.

Nasıl Hizmet Alırım?

Telefondan müşteriler 444 78 56 numaralı telefon aracılığı ile randevularını oluşturabilmekte, televizyonları için servis taleplerini müşteri hizmetlerine iletebilmektedir. Müşteri hizmetleri yetkilileri ile oluşturulan taleplere yetkililer anında dönüş yapmakta ve teknik servis ekibine müşterilerin adreslerine göndermektedir. Onarımlar müşterilerin adreslerinde gerçekleştirildiği gibi gerekli durumlarda adres dışında da sağlanabilmektedir.

Toshiba servis İstanbul genelinde Toshiba marka televizyonların onarımı ya da bakımı için tercih edilebilecek en kaliteli firmalardan biridir. Her zaman müşterilerin düşüncelerine önem veren ve bu yönde kendisini geliştiren servis, üstün kalite anlayışı ile hareket etmektedir.

BİR CEVAP BIRAK