Ana sayfa Güncel Türkiye iPhone X’le Ne Zaman Tanışacak ?

Türkiye iPhone X’le Ne Zaman Tanışacak ?

457
8

Uzmanlar Apple son bombası olan iPhone X’in üretimine daha başlamadığını düşünüyor. Ayrıca üretimde gecikmeler olacağını yineledi. Önümüzdeki aylarda sipariş kabul etmeye başlaması beklenen iPhone X için bakalım uzmanlar mı haklı çıkacak yoksa Apple mı ?

Kendisini çip analisti olarak tanıdığımız Christopher Caso’nun yatırımcı notunda iPhone X uzun süredir üretim zorlukları ile karşı karşıya kaldı ve yakın gelecekte daha büyük sıkıntılar yaşanacağına ve bu yüzden gecikme süresinin daha da artacağına işaret etti.

Caso, Barron’s’a şu açıklamayı yaptı: “İlginç şekilde, endüstri iPhone’un sevk tarihleri hakkında gecikme ön görüyordu, ancak bizim kaynaklarımıza göre cihazın üretimi Aralık çeyreğine bile kayabilir. Kontrollerimiz ve toplantılarımıza bakılırsa iPhone X’in final üretimi hala başlamadı, ancak Ekim ortalarında başlanması planlanıyor. Bu da bir ay önce yapılan tahminlerden bir ay daha geç, Haziran ayında yapılan tahminlerden de iki ay daha geç.”

Apple geçtiğimiz haftalarda iPhone X’in 1000$ fiyatıyla duyurdu, buna ek olarak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ıda dünya ile tanıştırdı. Bakalım ilerleyen günlerde Apple’dan bu konu hakkında nasıl haberler gelecek ?

8 YORUMLAR

  1. Artık iphone devri bitmiştir ona vereceğiniz fiyata daha uygun fiyatlı cihazlar var he şöyle derseniz yok ben çok para vereceğim benim de İphone’um var derseniz buyurun alın eski popülerliliği kalmadı artık X serisi de araştırırsanız çok sorunlu

BİR CEVAP BIRAK