Ana sayfa Güncel VR Paintball Oyunu

VR Paintball Oyunu

299
0

VR  Paintball oyunu paintball severler için harika bir telefon uygulaması. Play Store üzerinden indirebileceğiniz bu uygulamayı daha yakından tanıyalım.

Oyun İçin Gerekenler

  • Öncellikle online bir şekilde oynanan bu oyunda internet bağlantısı öncelikli ihtiyacımız. Bu duruma ek olarak internet bağlantınızın oyun sırasında güçlü bir seviyede olmasına özen göstermeniz gerekmekte aksi takdirde oyun sırasında donmalar veya istemediğiniz bir şekilde atışlar yapabilirsiniz.
  • Telefon özellikleri olarak da tabi ki ilk ihtiyaç duyulan nokta telefonunuzun akıllı olması. Bir de oyun sırasında gelen sesleri iyi duyabilmek adına güçlü bir kulaklığa ihtiyacınız olmaktadır.

Oyun Özellikleri ve Modları

  • Oyuna girer girmez sizi çevrim içi olan bir merkeze koyuyorlar ve hızlı bir şekilde oyuna geçiş yapıyorsunuz. Diğer oyunlar gibi uzun uzadıya bir bekleme periyodunuz olmamakta.
  • Bireysel olarak oynayamayacağınız bu oyunda takım halinde doğruları yapmanız gerekmektedir. Bu yüzden arkadaşlarınızla doğru iletişim kurduğunuzdan emin olun. Ancak oyunun ilerleyen sürümlerinde Deatmatch (Ölüm Oyunu) adlandırılan modu ile tek başınıza da oynama imkanı sağlayacak. Güncel olarak oyun modları ise Bayrak Yarışı ve Alanın Kralı olarak adlandırılmakta.

Oyun Değerlendirmesi

Play Store üzerinde yapılan oylamada 368 oy kullanılmış durumda ve 5 üzerinde 3.7 gibi fena sayılmayacak bir ortalamaya sahip. Hatırı sayılır bir aralıkta da indirme sayısı mevcut durumda. Kesin sonuç olmamakla birlikte 50.000 – 100.000 arasında bir indirme hali hazırda bulunuyor.

Diğer tüm detaylar ve paintball fiyatları için: http://www.paintballistanbul.org/paintball-istanbul/

BİR CEVAP BIRAK