Ana sayfa Diğer Yastık ve Kırlentler ile Evinizi Güzelleştirin

Yastık ve Kırlentler ile Evinizi Güzelleştirin

266
1

Dekorasyonun Renkli Yüzleri Kırlentler

Ev dekorasyonuna meraklı olanların büyük bir bölümü dekorasyona ait modayı sürekli takip etmektedirler. Kendi evlerinde kullanmak için herhangi yeni bir ürünün olup olmadığını sürekli olarak takip eden bu kişiler özellikle evlerinde yenilik yapmaya çok meraklıdır. Ev dekorasyonunda kullanılan belli başlı ana unsurların haricinde birde dekorasyonun farklı yüzleri olup tamamen tamamlayıcı bir unsur olarak görev alan parçalar bulunmaktadır. Evinin ortamında sürekli olarak yenilik arayanların vaz geçilmez eşyaları arasında yer alan bu ürünler genellikle aksesuar sınıfında yer alır. Dekorasyon içerisinde kullanılan bu tarz ürünlerin başında farklı renkleri ve tasarımlarıyla kırlent çeşitleri ilk sırada gelir. Modanın içerisinde her zaman varlığını sürdüren bu ürünler babaannelerimizin zamanından günümüze taşınan modellerdir. Çekyat, koltuk takımı ve oturma grubu gibi dekorasyonun ana unsurlarının tamamlayıcı yüzü olan bu ürünler şimdilerde yeni tasarımlarıyla artık daha canlı renklere sahipler.

Faraza Geotica Dekoratif Kırlent 40x40 cm

Kırlent Modelleri

Bir döneme kadar klasik ve kalıplaşmış renk, desen ve figürlerden meydana gelen bu ürünler şimdilerde yüzlerce farklı tasarımı ve modeliyle her yaş grubuna hitap ettiği gibi her türlü dekorasyon tarzına da uyum sağlamaktadır. Yeni nesil kırlent modelleri çeşitli renk, desen, figür, tasarım ve dijital baskı yöntemiyle istenilen resmin yastık üzerine aktarılmasıyla oluşmaktadır. Dijital baskı yöntemi kullanılarak özellikle çocuk odaları için küçük bireylere sürprizler hazırlanabilir. Yeni tasarımlarında kırlentler hayvan figürleri, çiçek çeşitleri, geometrik şekiller, şehir resimli, manzara resimli ve canlı renkler sayesinde adeta eviniz ortamına gök kuşağı doğmuşçasına hoş ve güzel bir izlenim vermektedir.

Faraza Nature Dekoratif Kırlent 40x40 cm

Kırlent Çeşitleriyle Ev Dekorasyonunda Küçük Değişiklikler Yapın

Ev dekorasyonunda değişiklik yapmadan duramayanlardan mısınız? Yenilik sizin ruhunuzda mı var? Dekorasyonda büyük değişiklikler yapmak için bütçeniz mi yok? Yastık ve kırlent modelleridekorasyonda yenilik arayanlar için son derece alternatif ürünlerdir. Çok uygun fiyatlara satılan bu ürünleri satın alarak salon, oturma odası, misafir odası ve çocuk odasında küçük değişiklik yapmak suretiyle kendinize yepyeni bir heyecan kazandırabilirsiniz. Yenilikçi ruhunuza canlı renkleri ve gösterişli tasarımlarıyla yenilik katan bu ürünleri çok küçük bütçelerle gerçekleştirebilirsiniz .  
Bu yazı; Sinay.com.tr’deki yazılardan ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

1 YORUM

  1. Dijital baskı ile ne kadar güzel işler yapılıyor. Yastık ve kırlent modelleri ile ilgili güzel bir paylaşım olmuş. Artık dijital baskı hayatımızın bir çok yerinde var.

BİR CEVAP BIRAK