Ana sayfa Diğer Yeni Nesil Dayanıklı Stor Perdeler ile Tanışın

Yeni Nesil Dayanıklı Stor Perdeler ile Tanışın

219
0

Yeni Nesil Modern Perdeler

Ev dekorasyonunda yıllardır kullanılan kornişli klasik perde modelleri her geçen gün yerini yeni nesil modern perdelere bırakıyorlar. Yenilikçi anlayışı benimseyen perde üreticisi ve pazarlamacıları klasik perdelerin yerine stor perde olarak tabir edilen ürünlerin satışını sunmaktadırlar. Kullanım mekanizması olarak klasik perdelerden bir hayli farklı olduğu gibi tasarımları bakımından da çok farklıdır. Piyasada yer alan bu ürünler birçok çeşide sahip olup her biri çeşidin içerisinde birçok modeli bulunmaktadır. Stor perdeler düz renk, düz simli, baskılı, karartma, desenli simli, desenli stor perde ve stor perde üzerine resim baskı olarak çeşitlendirilmiştir. Bu ürün grubunun kullanmış olduğu mekanizma şimdilerde birçok perde modelinde kullanılmakta olup özellikle zebra perde olarak bilinen ev dekorasyonu, ofis ve işyerlerinde en çok tercih edilen ürünlerinde çalışma mekanizmasını oluşturmaktadır. Modern ve yenilikçi bir perde anlayışını yansıtan bu ürünler tasarımları bakımında her eve uygun dekorasyon tarzında hitap etmektedir. Klasik, country ve vintage dekorasyon tarzlarına uygun renk ve desenleriyle ev ortamında görsel bir şölen sunmaktadırlar.

08 Atatürk Baskılı Stor Perde

Farklı Renk ve Tasarımlarıyla Stor Perde Modelleri

Perde çeşitleri arasında yer alan stor perdeler yenilikçi anlayışı evinde görmek isteyenler için her yıl yeni kreasyonlarıyla görücüye çıkıyor. İlk üretildiği yıllara nazaran onlarca çeşidiyle ev dekorasyonunun vazgeçilmezleri arasında yer alan bu ürünleri dilerseniz dilediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Dijital baskı yöntemini kullanmak suretiyle stor ürünlerin üzerine dilediğiniz resim, figür ve deseni yerleştirip evinizde veya ofisinizde kullanabilirsiniz. İstediğiniz şehir, mekân, manzara vs. resimlerini stor perdenin üzerine yerleştirip evinizin istediği mekanda kullanabilirsiniz. Özelikle çocuk odaları için onların sevdiği ve hoşlandığı çizgi film kahramanlarıyla dolu stor ürünleri onların pencerelerine monte ettirebilirsiniz.

100 Saten Beyaz

Stor Perde Fiyatları

Her perde çeşidinde olduğu gibi stor perde modellerinin fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlar arasında perdenin ölçüleri gelmektedir. Perde satışında farklı bir yere sahip olan storcuyuz.com üzerinden ürün satın almak istiyorsanız, ilk olarak pencerenizin ölçülerini tam olarak almanızdır. Ölçünün doğru alınması hem perdenin kullanılacağı oda için görsel bir şölen katarken hem de perdenin çok uygun fiyatlara satın alınmasını sağlamaktadır.

1001 Karartma Ekru
Kaynak : Storcuyuz.com

BİR CEVAP BIRAK