Ana sayfa Bilgisayar Youtube’da ücretli yorum yazma dönemi

Youtube’da ücretli yorum yazma dönemi

421
0

Dünya üzerinde en fazla tercih edilen video paylaşım servisi olan YouTube, gerek bireysel gerek kurumsal amaçlı yayınlar için sıkça tercih ediliyor. Bu yayınları dünyanın 4 bir yanından kişiler izlerken ister istemez bazı talep ve şikayetler oluşuyor. Bu şikayetlerin başında yazdıkları yorumların hızlı bir şekilde arkalara kaçması ve yayıncı kurumun veya kişinin bu yorumu kaçırması.

Ücret karşılığında yorumlar sabit kalabilecek

YouTube yöneticilerinin gerçekleştirdiği Süper Sohbet özelliği ile yayın sırasında yorum yapan kullanıcıların belirli bir ücret ödeyerek yorumlarının sabit şekilde bir köşede yer almasını sağlayacak. Bu sayede kullanıcılar vermek istedikleri mesajı kolay bir şekilde yayın yapan kuruma veya kişiye iletebilecek.

Süresi henüz kesin olmamakla birlikte 2 dakikadan 5 saate kadar kalabileceği ön görülüyor. Ödenecek ücretle arttıkça kullanıcılara daha fazla karakter kullanma fırsatı tanınacak. Son olarak ücretlendirme ise dakika başına 1 Amerikan Doları üzerinden gerçekleşecek. Ancak ücretlendirme belli bir dakikadan sonra daha hızlı bir şekilde yükselecektir.

BİR CEVAP BIRAK